ריהוט טבעי

ריהוט טבעי – על עבודות בעץ גולמי ריהוט טבעי

ריהוט טבעי הוא המוצר שהמעצבים היוקרתיים ביותר משתמשים בו כדי ליצור רהיטים מיוחדים ומקוריים. העץ הגולמי נחשב לעץ האיכותי ביותר וגם היקר ביותר, אך ההשקעה משתלמת. רהיטים העשויים מעץ גולמי מחזיקים מעמד שנים רבות, ולכל רהיט המיוצר מעץ גולמי יש מראה ייחודי ושונה.

ריהוט טבעי – כל היתרונות של העץ הגולמי

ריהוט טבעי הוא ריהוט העשוי מעץ נקי, עץ מלא, בדיוק כפי שהעץ נראה בטבע, ולכן הוא נקרא עץ גולמי. הריהוט הטבעי נחשב לריהוט היוקרתי ביותר ומתאים למגוון רחב של שימושים.

ריהוט טבעי עשוי מחומרי גלם שלא עברו תהליך של עיבוד, לכן הם בדרך כלל רהיטים כבדים ומסיביים לעומת רהיטים המיוצרים מסוגי עץ שונים שעברו תהליכים ושינויים שונים.

העץ הטבעי עמיד בפני כל פגעי מזג האוויר. מאחר והוא לא עבר עיבוד תעשייתי הוא לא מכיל חומרים כימיים ורעלים שונים המיועדים למנוע חדירה של מזיקים וטפילים אל תוך העץ והוא נחשב לריהוט בריא. רהיטים המיוצרים מעץ טבעי מחזיקים מעמד שנים רבות, הם חזקים, הם עמידים ותמיד הם נראים כחדשים.

העץ הטבעי נחשב לאחד מחומרי הגלם החזקים והיפים ביותר בתעשיית הרהיטים. חשוב לדעת כי בטבע אין שני סוגי עצים הדומים זה לזה, לכן גם בתחום הריהוט הטבעי לא יהיו שני רהיטים זהים. בניגוד לעץ הטבעי, בסוגי עץ אחרים העוברים עיבוד תעשייתי, פלטות העץ מקבלות מראה אחיד וכך גם הרהיטים המיוצרים מהן.

ריהוט טבעי הוא ריהוט עם אמירה. לכל רהיט יש ייחוד וסגנון אחר הנובע מחומר הגלם. בעץ הגולמי יש מרקמים טבעיים, גוונים שונים, בין חום לאדום, וצורות שונות. כל זה משפיע על הרהיט המיוצר מעץ טבעי ומעניק לכל רהיט ייחודיות.

ריהוט טבעי הוא עניין של טעם. יש אנשים שיראו בו ריהוט יוקרתי ויחיד במינו ולעומתם יש אנשים שיראו בו ריהוט בעל מראה זול ופשוט.

בכל פעם שתרצו לשפץ או לחדש את המראה של הרהיט תוכלו לעשות זאת. בכל פעם שהרהיטים ישעממו אתכם, לא תצטרכו להחליף אותם בחדשים. את הרהיטים תוכלו לצבוע, לשייף, למרוח עליהם לכה מבריקה או בגוון מט וליהנות ממראה חדש של הרהיט.

כאשר אתם קונים ריהוט טבעי המיוצר מעץ מלא, הנקרא גם עץ גולמי, חשוב לבדוק את איכות העץ ואת הצפיפות שלו. הצפיפות היא אחד הגורמים המשמעותיים המשפיעים על חוזק העץ, ככל שהצפיפות גבוהה יותר, כך העץ יהיה חזק יותר.

המשיכו לקרוא על ריהוט טבעי וצפו במספר דוגמאות של החברות המובילות בתחום:


Fix-Home - מאמרים לבית ולגינה
שיווק ופרסום - אתרים למכירה