מערכות גילוי אש ועשן לבית

הכל על מערכות לגילוי אש ועשן

מערכות גילוי אש ועשן הן ללא ספק דבר יעיל ביותר, התורם במידה מקסימאלית לשמירה על בטיחות הבית או כל מתחם אחר. לכן, במידה ובחרתם להתקין מערכות גילוי אש ועשן בביתכם, כדאי לבחור במערכת היעילה, הבטיחותית, והטובה ביותר הקיימת בשוק, בכדי להבטיח את בטיחות ביתכם, או כל מקום אחר בו היא מותקנת, באופן הטוב ביותר.

מהי מערכת גילוי אש ועשן?

מערכת גילוי אש ועשן, היא מערכת אלקטרונית אוטומטית המזהה התפרצות שריפה, בשלב מוקדם.  זיהוי מצב טרום שריפה, או מצב של שריפה על ידי המערכת, נעשה בעזרת חיישנים מיוחדים המזהים דרגות שונות של חום או עשן.  מיד כאשר המערכת מזהה מצב שבו קיימת תחילת שריפה, היא תתריע ליושבי המקום על כך באמצעות הפעלת אזעקה. כמו כן, במקביל כל מערכת תבצע פעולות שונות לשם כיבוי השריפה, בהתאם ליכולותיה השונות, הנובעות מרמת השכלול שלה.

סוגי מערכות גילוי אש ועשן

ישנם סוגי מערכות שונות של גילוי אש ועשן. ישנם מערכות מתקדמות ומשוכללות, יותר או פחות. כמו כן, ישנם מערכות לגילוי אש ועשן המיוצרות בארץ, או מערכות המיובאות מחוץ לארץ. כל מערכת צריכה להיות מותאמת למקום. במקומות גדולים, יש צורך במערכות לגילוי אש ועשן, הפרושות על אזורים רבים, הקרויות גם מערכות אזוריות. המערכות האזוריות יכולות לזהות שריפות במקומות ובאזורים שונים, בכדי להבטיח את בטיחות המקום ברמה הגבוהה ביותר.  בבית פרטי, יש צורך בדרך כלל רק במערכת אחת, איכותית כדי הצורך בכדי למנוע שריפות באופן הטוב ביותר. קיימת מגמת התקדמות טכנולוגית תמידית, בייצור ופיתוח מערכות לגילוי אש ועשן.

ההתקדמות הטכנולוגית בתחום מערכות גילוי אש ועשן

ההתקדמות הטכנולוגית מתבטאת באופן מובהק במערכות גילוי אש ועשן. ישנן מערכות שרמת הדיוק שלהן בזיהוי עשן או חום, היא מדויקת מאוד ומזהה מצב טרום שריפה במהירות וביעילות.  ישנם סוגי מערכות שבמקביל להתרעתן על שריפה באמצעות אזעקה, הן יוצרות קשר עם מוקדים רלוונטיים כגון: מכבי האש ועוד. בנוסף, ישנן מערכות אשר ביכולתן להפעיל במקרה הצורך, אמצעי עזר לכיבוי שריפות כגון: מטפים לכיבוי האש המכילים מים או קצף מיוחד לכיבוי שריפות. מערכות רבות מכילות גלאי לייזר ליניקת עשן אשר מספקים את הפתרון המושלם בגילוי עשן. מערכת גילוי אש ועשן, היא מערכת משוכללת, והשימוש בה יכול למנוע ללא ספק אסונות כבדים לרכוש ולבני אדם.

מערכות לגילוי אש ועשן,מתפתחות באופן תמידי, מבחינה טכנולוגית. הן בארץ והן בחוץ לארץ, ניתן למצוא מערכות משוכללות ואיכותיות ביותר. לכן, במידה ובחרת להתקין מערכת כיבוי אש בביתך, כדאי לבחור את המערכת המשוכללת והמתקדמת ביותר, שתעניק לך את הביטחון וההגנה המרביים במקרה של שריפה.


Fix-Home - מאמרים לבית ולגינה
שיווק ופרסום - אתרים למכירה