כריתת עצים בפתח תקווה

הכל על כריתת עצים בפתח תקווה

כריתת עצים בפתח תקווה זהו בעצם טיפול בעץ הגורם לו לצמוח בריא יותר, עצים הם דבר נפלא, הם מספקים לנו צל ושומרים על ריאה ירוקה במיוחד במרחב האורבני, בעיר כמו פתח תקווה. לקיומם של עצים בערים יש יתרונות רבים, עם זאת חשוב להשגיח על הצמיחה שלהם, במיוחד לקראת החורף ולהבין מתי יש לכרות את העצים ומתי רק לגזום. חשוב להבין את החשיבות של כריתת עצים בפתח תקווה, שכן עצים שאינם בריאים יכולים לקרוס או ליפול וליצור הרבה יותר נזק מתועלת. לכן, במרחב העירוני חשוב עוד יותר לשים לב לעצים הסובבים אותנו ובמידה וקיים עץ זקן, חולה או רקוב חייבים להזמין גוזם עצים מקצועי על מנת שיבצע כריתת עצים פתח תקווה. במידה ועץ יקרוס תחת כובד המשקל שלו במרחב הציבורי הוא יכול לגרום לאסון כבד ולכן למרות שלעתים מדובר בפעולה המלווה בקושי רב, יש להזמין גוזם מקצועי שיבצע כריתה מידית של העץ.

מי אחראי על כריתה וגיזום של עצים בעייתיים בפתח תקווה?

במידה ומדובר על עצים הממוקמים במרחב הציבורי, כריתת העצים בפתח תקווה תעשה בידי העירייה וניתן ומומלץ אף להודיע להם על הצורך במקרים בהם נתקלתם בו. במידה ומדובר על עצים הממוקמים במרחבים פרטיים, כריתת העצים בפתח תקווה תעשה בידי בעלי הנכס ובאחריותם.

אילו אישורים נדרשים לשם כריתת עצים בפתח תקווה?

כל עבודת כריתת עצים בפתח תקווה (וכן בערים נוספות), מצריכה אישור של הקרן הקיימת לישראל והדבר נכון גם על עצים הנמצאים בשטח פרטי. לעומת זאת עבודות גיזום לא מצריכה את אישור קרן קיימת לישראל, אך מומלץ שתעשה בידי בעל מקצוע מוסמך.

הסיבות לכריתת עצים בפתח תקווה

כאשר מדובר על עצים גדולים מדי- פעמים רבות כריתת עצים בפתח תקווה תתבצע לא דווקא בגלל שקיימת סכנה מפני הקריסה שלו. ישנם אזורים בהם קיימים עצים גדולים מאוד באמצע רחובות או בקרבתם דרכים, היכולים לחסום את המעבר להולכי הרגל או לפגוע בשדה הראייה של הנהגים ובכך לסכן אותם. במרחב העירוני ישנה בעיה רווחת יותר עם עצים שכאלה ולכן יש לדאוג לכך שאיש מקצוע יבצע כריתת עצים בפתח תקווה.

כאשר רוצים למנוע קריסה של עצים בחורף- פעמים רבות כריתת עצים בפתח תקווה תתבצע לפני החורף על מנת למנוע את קריסתם. בכל חורף תמיד יהיו ימים שילוו בסופות, גשמים ורוחות חזקות, דבר שיכול לגרום להתמוטטות של עץ, במיוחד במידה ומדובר בעץ זקן, חולה וחלש. לכן חשוב מאוד להזמין איש מקצוע לבצע כריתת עצים בפתח תקווה, על מנת למנוע אסונות אפשריים מבעוד מועד.

טיפים לבחירת גוזמים מקצועיים לשם כריתת עצים בפתח תקווה

לא כל אדם בעל הסמכה מסוימת או ניסיון בגינון, מוסמך ויכול לבצע כריתת עצים בפתח תקווה. מדובר על עבודה מדויקת ומורכבת הצריכה להיעשות בצורה נכונה ובטיחותית. בנוסף, כריתה נכונה של עצים או ענפים תאפשר לעץ לגדול פעם נוספת ולכן חשוב שהיא תעשה בידי בעל מקצוע המוסמך לכך.

מי הוא גוזם עצים מקצועי?

גוזם עצים מקצועי הוא אדם שהוכשר לשם העבודה והוא גם מחזיק בתעודה של גוזם מומחה המונפקת לו בידי משרד החקלאות.

גוזם מומחה חייב להיות מצויד בכל הציוד הבטיחותי הנדרש לצורך כריתת העצים, רתמות בטיחותיות, מסורים חשמליים וכן מנופים בעל סל ייעודי.

מה חשוב לבדוק בבחירת גוזם לכריתת עצים בפתח תקווה?

חשוב לבדוק שאיש המקצוע אותו תבחרו מצויד בכל התעודות, האישורים והציוד הנדרש לשם ביצוע עבודה מקצועית שתשמור על הסביבה, על הבטיחות ועל העץ.


Fix-Home - מאמרים לבית ולגינה
שיווק ופרסום - אתרים למכירה