אינטרקום לבניין

אינטרקום לבניין – איך בוחרים את החברה שתעשה לנו אינטרקום לבניין

מערכות אינטרקום לבניין מותקנות בבתים רבים, הן מעניקות תחושת ביטחון ומאפשרות לסנן את האנשים הנכנסים לבניין. בשוק קיים היצע גדול של חברות המתקינות מערכות אינטרקום, חשוב לבחור חברה אמינה, בעלת ותק וניסיון, חברה שהלקוחות שלה ישמחו להמליץ עליה.

אינטרקום לבניין – איך לבחור את החברה אינטרקום לבניין

חשוב לבחור חברה המעסיקה אנשים מומחים בתחומים שונים ובמיוחד חשמלאים מומחים אשר רכשו ניסיון וידע רב בתחום התקנת האינטרקום. רק חשמלאי המומחה בתחום האינטרקום ידע להתקין בהצלחה אינטרקום לבניין שיפעל היטב ויחזיק מעמד זמן רב.

כאשר בוחרים חברה חשוב לוודא כי המחיר כולל את כל האביזרים הנלווים והנדרשים להפעלת המערכת.

יש לוודא כי אתם מקבלים אחריות למספר שנים על התקנת דלת האינטרקום ושיש לחברה אנשי שירות מומחים הזמינים בכל עת.

לפני שאתם בוחרים חברה העוסקת בהתקנת דלתות אינטרקום כדאי לעשות סקר שווקים ולהשוות מחירים. חשוב לדעת כי המחיר נקבע בהתאם לגודל העבודה, למספר הדירות שיש לחבר למערכת ולפי התוספות השונות.

כדאי לבחור דלתות מחברה אמינה המשווקת דלתות של חברות ידועות. וכמו בכל דבר, גם בעת בחירת הדלתות כדאי לקבל המלצות על החברה. כדאי לברר בין ועדי בתים, יזמי נדל"ן, קבלני שיפוצים ועוד על אודות חברה מומלצת.

אינטרקום לבניין – כמה טיפים לבחירת דלת האינטרקום המתאימה

יש היצע גדול וסוגים רבים של דלתות אינטרקום. לפני שבוחרים את הדלת המתאימה צריך להגדיר את הצרכים כמו למשל האם הדלת מיועדת לפתח חיצוני או למתחם פנימי. כאשר בוחרים דלת אינטרקום לכניסה הראשית של הבניין, חשוב לבחור דלת חזקה ועמידה  המוגנת מפני פגעי מזג האוויר ומפני חבלה ופריצה.

יש דלתות המזהות את מי שרוצה להיכנס לבניין באמצעות זיהוי קולי ויש המזהות באמצעות  זיהוי חזותי. אם תבחרו בזיהוי קולי מספיק לבחור מערכת שמע המורכבת מרמקול ומיקרופון, אם תבחרו בזיהוי חזותי יש להוסיף למערכת גם מצלמה שתצלם ותזהה את מי שמעוניין להיכנס לבניין.

יש דלתות המופעלות באמצעות בקרה פנימית והן מכילות רק לחצן קריאה. יש דלתות המאפשרות פתיחה באופן עצמאי באמצעות הקשת קוד, כרטיס מגנטי או זיהוי ביומטרי.

דלתות האינטרקום נחלקות למספר סוגים. יש סוגים שונים של דלתות חזקות יותר, עמידות ומתחכמות. כל מרכיב הנוסף לדלת בהתאם לדרגת התחכום ובהתאם לצורכי הלקוח  משפיע על המחיר. ככל שהדלת חזקה יותר ומכילה רכיבים מתוחכמים יותר, כך גם המחיר יהיה גבוה יותר.


Fix-Home - מאמרים לבית ולגינה
שיווק ופרסום - אתרים למכירה